KONTAKT:

biuro@havre.pl
tel: (012) 646 97 00
fax: (012) 646 97 01

UL. WALEREGO SŁAWKA 3A,
30-633 KRAKÓW

Opis inwestycji

 

Zespół 14 domów mieszczących 68 mieszkań powstaje na dwu hektarowej działce w bezpośrednim sąsiedztwie kultowego „Domu Ludowego” w Kościelisku.

 

Dane przez naturę usytuowanie na bardzo rozległej polanie z widokiem na panoramę Tatr, od Hawrania przez Giewont do Czerwonych Wierchów, sytuuje „Osadę Kościelisko” wśród najlepszych lokalizacji podtatrzańskich. Dodatkowym atutem jest wtopienie w krajobraz autentycznego przysiółka góralskiego Chotarz-Bór.

 

Kulturowe osadzenie projektu odróżnia go od wszystkich „apartamentowców” powstających w Zakopanem. Założenie urbanistyczne nawiązuje do typowej zabudowy podhalańskiej z uporządkowaną komunikacją pomiędzy budynkami.

 

Połowa terenu osady to obszar biologicznie czynny (9 000 m2).

 

Działający od ponad pięćdziesięciu lat pensjonat „Orzeł”, ze swoim otoczeniem będzie pełnić rolę zaplecza rekreacyjnego z saunami, jacuzzi, salą gimnastyczną, basenem, barem, placem zabaw i mini wyciągiem narciarskim dla dzieci.

 

Właścicielom apartamentów będzie oferowany serwis polegający na obsłudze technicznej, odśnieżaniu, sprzątaniu, konserwacji i pośrednictwie w wynajmie.