KONTAKT:

biuro@havre.pl
tel: (012) 646 97 00
fax: (012) 646 97 01

UL. WALEREGO SŁAWKA 3A,
30-633 KRAKÓW

Opis inwestycji

 

Inwestycja Enklawa Polany zlokalizowana będzie na należących do Spółki Orzeł Kościelisko działkach położonych przy ul. Nędzy Kubińca w Kościelisku, o łącznej powierzchni ok. 1,73 ha.

 

Enklawa Polany to zespół 13 budynków apartamentowych przystosowanych do aktywnego wypoczynku pośród górskiej natury. W budynkach zaprojektowano 2-, 3- i 4-pokojowe Apartamenty o powierzchniach od 30 m2 do 55 m2. Budynki wykończone będą z dużą dbałością o detal, z wysokiej jakości lokalnych materiałów. Ich architektura idealnie wpisze się w przepiękny podhalański krajobraz i zapewni przyszłym użytkownikom najwyższy standard funkcjonalny. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną indywidualne miejsca parkingowe, strefa usługowo-rekreacyjna z recepcją, narciarnią, strefą SPA, siłownią oraz restauracją. Najmłodsi znajdą tu plac zabaw, mini zoo, stawy rekreacyjne oraz przestronne tereny zielone. Będzie to doskonałe miejsce zarówno na rodzinny odpoczynek, jak i samotny relaks.

 

Teren inwestycji to piękna dolina, położona w otulinie Parku Narodowego, skąd rozpościera się majestatyczny widok na panoramę Tatr, od pasma Gubałówki aż po Giewont i Kasprowy Wierch. Liczne trasy biegowe rozpoczynają swój bieg bezpośrednio przy granicy inwestycji. Znajdują się tu również stacje narciarskie, restauracje, liczne przykłady historycznej zabudowy drewnianej, miejsca sakralne i turystyczne.

 

Przejdź do strony inwestycji